Dogodna lokalizacja apartamentu jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa.

Obecnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość pól zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy.

Gdzie znajdziemy takowe lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają także konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Oprócz tego jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Więcej info tu: Projekt nowoczesnych mieszkań na Pradze południowej-sprawdź

<< Poprzedni
Następny >>